درباره ما

موسسه دانش پژوهان مهاجر ایرانشهر با بیش از پنج سال فعالیت مستمر و مفید در زمینه اعزام دانشجو به خارج، دارای مجوز رسمی اعزام دانشجو به کاناد و نیوزیلند از وزارت علوم, تحقیقات و فناوری می‌باشد .

این موسسه با برخورداری از تیمی کارآمد از وکلا و مشاورین در زمینه مهاجرت و اخذ اقامت تحصیلی، کاری و دائم از کشورهای کانادا و نیوزلند فعال است. اطلاع رسانی گسترده در زمینه اقامت و تحصیل از طریق وب سایت و سایر شبکه های اجتماعی ، برگزاری کلاسهای تخصصی آموزشی ، آشنایی با بازار کار در کشورهای هدف و نیز ارتباط مداوم با علاقمندان به مهاجرت و ادامه تحصیل در کشور های کانادا و نیوزیلند و پاسخگویی به سوالات آنها ، تنها بخشی از تلاشهای این موسسه در جهت خدمت رسانی به هموطنان عزیز بوده است.
موسسه دانش پژوهان مهاجر ایرانشهر در مرحله پس از ورود به کشور هدف نیز تلاش داشته است که خدمات موثری را ارایه کند. در دسترس قرار دادن خدمات پس از ورود با قیمت مناسب و نیز تلاش برای آگاهی بخشی بیشتر در مورد کار و زندگی در آن کشور برای آنان که در سرزمین جدید وارد شده اند ادامه دارد.
هدف ما همواره ارائه بهترین خدمات برای دانشجویان ایرانی است که به دنبال تحصیل در خارج از ایران هستند. زیرا ادامه تحصیل بخشی مهمی از زندگی و بزرگترین هدیه خانواده به فرزندانشان است.


آدرس:
تهران، خیابان شریعتی، خیابان ظفر، بین نفت و مدرس، روبروی کوچه فرید افشار،پلاک ۲۱۸، واحد ۶

تلفن:
۰۲۱-۸۸۱۰۷۲۸۰
۰۲۱-۸۸۱۰۷۲۸۱

موبایل:
۰۹۱۲-۱۲۴۶۷۹۹

کانال تلگرام :
https://t.me/dpmi_ir

صفحه اینستاگرام :
https://www.instagram.com/dpmi.ir/