زندگی و کار در کانادا

  زندگی در کانادا

کانادا یک کشور در آمریکای شمالی است که از ده استان و سه منطقه تشکیل شده است. در شمالی ترین قسمت قاره واقع شده، کانادا از اقیانوس اطلس در شرق به اقیانوس آرام در غرب گسترش یافته واز سمت  شمال به اقیانوس منجمد شمالیمی رسد. با پهنای بیش از ۹,۹۰۰,۰۰۰ کیلومتر مربع، کانادا دومین کشور بزرگ جهان است که با مساحت کل، و مرز مشترکخود با ایالات متحده، طولانی ترین مرز زمینی در جهان است.

سرزمینی که در حال حاضر به عنوان کانادا شناخته می شود، هزاران سال است که توسط مردم بومی مختلف، برای سکونت، انتخاب شده است. در اواخر قرن پانزدهم، آغاز سفرهای گروه استعماری انگلیس و فرانسه بود و پس از آن در امتداد سواحل اقیانوس اطلس، ساکن شدند. فرانسه تقریبا تمامی مستعمرات خود در امریکای شمالی را در سال ۱۷۶۳ پس از پایان جنگهفت ساله، کد گذاری کرد. در سال ۱۸۶۷، با اتحاد سه کلونی بریتانیایی آمریکایی شمالی از طریق کنفدراسیون، کانادا به عنوان یک قلمرو فدرال متشکل از چهار استان تشکیل شد. این به عنوان یک گسترش استانی و فرآیند افزایش خود مختاری، آغاز شد. قانون کانادا در سال ۱۹۸۲ قطع بقایای وابستگی قانونی به بریتانیا را اجرا کرد.

کانادا یک دولت فدرال است که به عنوان یک دموکراسی پارلمانی و سلطنت مشروطه، با ریاست ملکه الیزابت دوم، اداره می شود. این کشور در سطح فدرال رسما دوزبانه است. اقتصاد متنوع کانادا یکی از  بزرگترین اقصاد های دنیاست و متکی بر منابعطبیعی فراوان و تجارت – به خصوص با ایالات متحده آمریکا، است. این کشورعضوی از G7، G8، G20، ناتو، سازمان همکاری اقتصادی و توسعه، سازمان تجارت جهانی، کشورهای مشترک المنافع، کشورهای فرانسوی زبان،  OAS، APEC، وسازمان ملل متحد است.

در این بخش شما می توانید اطلاعات دقیق در مورد آب و هوای کانادا به دست آورید. از دیگر موارد مهم در نظر گرفتن اطلاعات بیمه، هزینه های زندگی و حمل ونقل است. در این قسمت کمی بیشتر در مورد تعطیلات رسمی کانادا و فرهنگ کانادایی، اطلاعات به دست می آوریم.

 کار در کانادا

 

متوسط درآمد پزشکان در کشور کانادا

کشور کانادا با درآمد متوسط سالانه برای متخصصان ​​۱۶۱,۰۰۰ دلار و ۱۰۷,۰۰۰ دلار برای پزشکان عمومی در جایگاه پنجم این لیست جا گرفته است. کانادا با معزل مهاجرت پزشکان خود به آمریکا به علت دستمزدهای بالاتر و کمبود دکتر روبه‌رو است. این به این معنی است که در کانادا نسبت به کشورهای دیگر، بسیاری از پزشکان با تعداد بالای مراجعین و بیماران با آشفتگی و انتظارهای طولانی مواجه هستند.

👈جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان از طرق زیر با ما تماس حاصل نمایید:
✉️ دفتر مرکزی: تهران، خیابان شریعتی،خیابان ظفر، بین نفت و مدرس، روبروی کوچه فرید افشار،پلاک ۲۱۸،واحد۶
➡️@mahmudzadeh_dpmi
☎️۰۲۱۸۸۱۰۷۲۸۰
📱۰۹۱۲۱۲۴۶۷۹۹
🌐www.dpmi.ir
🆔https://t.me/dpmi_ir

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *