مزایای زندگی و اقامت کانادا 

مزایای زندگی واقامت کانادا

✳️ مطابق گزارش سازمان ملل متحد، کانادا به همراه کشورهایی مانند سوئیس، نروژ، هلند و نیوزیلند در میان پنج کشور برتر دنیا از لحاظ دارا بودن استانداردهای زندگی قرار دارد. (UN Human Developments Reports 2015

 

✳️ پس از گذشت سه سال از ورود به کانادا قادر خواهید بود حق شهروندی و گذرنامه کانادائی دریافت نموده و بدون اخذ ویزا به بسیاری از کشورهای دنیا از جمله آمریکا و اکثر کشورهای اروپائی سفر کنید (این قانون سه سال، برای کسانی که حداقل دوسال در کانادا با ویزای دانشجویی زندگی کرده باشند به دوسال کاهش می یابد).

 

✳️ تحصیلات تا دوره متوسطه در کانادا برای تمامی فرزندان رایگان است‌.

 

✳️ فقط با ۵% پیش پرداخت می توانید وام های بانکی بلند مدت با بهره بسیار پائین (زیر ۱%) جهت خرید خانه دلخواه خود دریافت نمائید و همچنین امکان خرید بهترین خودروهای روز جهان بدون پیش پرداخت و سود بانکی را دارید.

 

✳️ شما و تمامی افراد خانواده تان تحت پوشش بیمه درمانی رایگان بوده و برای اکثر خدمات پزشکی هزینه ای پرداخت نخواهید کرد. همچنین ماهیانه برای فرزندان زیر ۱۸ سال شما کمک هزینه واریز میشود.

 

✳️ پس از ورود به کانادا از مزایای کلاسهای رایگان آموزش زبان انگلیسی و استفاده رایگان از امکانات مراکز کاریابی بهره مند خواهید بود و همچنین از خدمات رایگان استانی هم میتوانید بهره مند شوید. حتی کمک هزینه زندگی در برخی استانها به شما پرداخت می شود.

✳️ قوانین کانادا بر اساس ارزشهای زیر تدوین شده است: ۱- برابری ۲- احترام به فرهنگهای مختلف ۳- آزادی ۴- صلح ۵- قانون مداری

 

✳️ افراد بسیاری از کشورهای مختلف با فرهنگها و ادیان متفاوت به کانادا مهاجرت نموده و در کنار یکدیگر با صلح و آرامش زندگی می کنند. بنابراین شما احساس زندگی در کشوری بیگانه را نخواهید داشت (سالانه حدود ۲۵۰۰۰۰ تا ۳۰۰۰۰۰ نفر به کانادا مهاجرت نموده و این کشور را جهت شروع زندگی جدید انتخاب می کنند.)

 

کیفیت زندگی در کدام کشورها بالاست؟

🔸براساس گزارش‌های منتشرشده از سوی The U.S News و World Report 2018، کشور کانادا برای سومین سال متوالی، رتبه نخست را در میان لیست بهترین کشور‌ها از لحاظ کیفیت زندگی کسب کرد.

🔸شاخص‌هایی که پرسش‌ها براساس آنها طراحی شده بود، شامل توانایی اقتصادی، اقتدار، شهروندان آن کشور و کیفیت زندگی بود، که مجموعا مشخص می‌کرد، آن کشور تا چه حد توانسته به عنوان یک کشور مدرن و امروزی، موفق عمل کند.

🔸رتبه کشورها به ترتیب ۱ تا ۱۰ به شرح زیر میباشد:

۱- کانادا
۲- دانمارک
۳- سوئد
۴- نروژ
۵- استرالیا
۶-سوئیس
۷-فنلاند
۸- هلند
۹- نیوزلند
۱۰- آلمان

🔸این ده کشور به دلیل داشتن ویژگی‌هایی چون مدرن بودن، کار‌آفرینی، قدرتمندی، نگاه رو‌به‌جلو، دارا بودن دفتر کل اداره امور شهری، نفوذ بسیار بالا در عرصه جهانی، شفافیت فعالیت‌های دولت، سهولت آغاز کسب‌وکار، استفاده از فناوری‌های سبز و دوستدار محیط زیست، نظام آموزش توان‌مند، موقعیت اجتماعی بالای زنان، امکان تنها سفر کردن، نظام آموزشی باکیفیت در فهرست برترین‌ کشورها از نظر کیفیت زندگی قرار گرفته‌اند.


 

👈جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان از طرق زیر با ما تماس حاصل نمایید:
✉️ دفتر مرکزی: تهران، خیابان شریعتی،خیابان ظفر، بین نفت و مدرس، روبروی کوچه فرید افشار،پلاک ۲۱۸،واحد۶
➡️@mahmudzadeh_dpmi
☎️۰۲۱۸۸۱۰۷۲۸۰
📱۰۹۱۲۱۲۴۶۷۹۹
🌐www.dpmi.ir
🆔https://t.me/dpmi_ir

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *